| Fabio_Fabio_1992 a întrebat:

Multi au multe like-uri la poze! Ma mir in ziua de azi, like-urile strang si c******, peste 1.000 like-uri. Eu primesc putine like-uri, pana la 30. Aiurea. Ma simt naspa, ca nu am defecte. Sunt frumos, brunet, inalt, slim...pun poze cool, ma imbrac prea cool, ma aranjez, dar vad ca primesc 19-25 like-uri. Parca nici fetele nu ma plac. Nu mai inteleg si asa. Imi vine sa inchid Facebook-ul. Voi ati patit-o asa ca mine?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Pai daca ai 300 de prieteni e normal sa primesti cate 30 de like-uri, adauga si tu mai multe persoane si vei vedea ca numarul like-urilor va creste concomitent cu numarul persoanelor adaugate.
Din cate am observat in majoritatea cazurilor la o poza ai aproximativ 10% din numarul prietenilor pe care ii ai, iar daca poza este de succes creste peste 20% deci ia in calcul asta.
Prieteni multi daca vrei multe like-uri!

| J0B0MAT a răspuns:

Din fericire nu am păţit, m-aş fi sinucis dacă păţeam aşa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whaaaw, asta este o tragedie si e fff trist, imi pare rau pentru tine.
Facebookistii nu stiu sa aprecieze adevarata perfectiune.

| Felissa13Eden a răspuns:

Temelia Facebook-ului o reprezinta mia de prieteni; cel mai bine e sa ai full de prieteni, turci, irakieni, africani si indieni si, crede-ma, o sa faci multe like-uri.

| Aika十六 a răspuns:

He, he, pai vezi daca nu iti faci si tu poze la bustu gol ca toti manechinuitii astia, asta e. laughing
Draga e doar Facebook, nu te mai agita ca un Pepsi, ca e complet nefolositor, plus ca faci riduri. day dreaming