| chiftelutacrocanta a întrebat:

Munca e importanta pentru mine in proportie de 20% si distractia 80%.La tine cum stau treburile?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cam la fel, cred.

| Mayhem666 a răspuns:

Anime 50% si manga 50% laughing
Deocamdata sunt student si nu muncesc, iar de distractie am spus mai sus laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca la mine este invers 80% munca, 20% distractie. Insa imi place ceea ce lucrez si imi place ceea ce studiez, deci nu stiu daca acel procent de 80% reprezinta realitatea in totalitate.

| Deaad a răspuns:

Eu îmi ocup timpul mai mult cu droguri.

| Dumbi a răspuns:

Eu nu sunt genul sa ma distrez, sa dansez, sa beau, etc. Imi place caterinca, iesirile cu prietenii, dar cateodata trebuie sa fii si mai serios, dar si aria de gluma o mai activez.
Eu gandesc altfel, daca nu muncesc pentru un lucru, nu merita sa il am. La mine e 70% munca 25% distractie si 5% ambele. Ambele in ce sens, adica sa le combin, sa mai zic o gluma, sa mai fac ceva caraghios, dar sa fiu si atent la treaba.

| DrowRanger a răspuns:

Depinde de varsta si de caracterul fiecaruia. Consider ca in liceu, cel putin, pana iti asiguri oarecum viitorul, trebuie sa pui munca pe primul loc. Dupa, daca ai obtinut cariera pe care ti-ai dorit-o, nu mai ai griji o poti imbina cu distractia 50-50.