| anonim_4396 a întrebat:

Muncești 3 ani in străinătate pentru a strânge niste bani in scopul deschiderii unei afaceri in țară dar afacerea nu dă roade urmând să falimentezi, cum reacționezi, cum poti trece peste?
Cum poți evita o nereușită?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Nu treci peste, pentru că nu o să mai rămână nimic pentru trecut. Totuși, ca să poți trece peste, nu te legi de cele pământești exact așa cum ne spune...

4 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Cum? Nu te intorci in tara.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Endoryus):

Pai muncești 3 ani pentru a strânge niste bani si a i investi intr o afacere in tara ca sa nu mai fii nevoit sa fii la distanță de personanele dragi.(familie, rude, prieteni)

| Endoryus a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu o sa o duci bine in viata cu mentalitatea asta.

| Andrei200202 a răspuns (pentru Endoryus):

?