| I'm just me a întrebat:

Neata. Ce mai faceti?

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Netza!happy
Uite p`acasabig grin
Uh?smug big grin
zzzzzzzzzzzzzzzz

| emima a răspuns:

Neata Raducu uite bine mai raspund pe TPU asa de dimineata u cf?

| Ellena a răspuns:

`neatayawndoar m-am trezit, foarte somnorasa, tu ce faci?

| Bianca_4346 a răspuns:

Neata... uite eu imi beau cafeaua...si stau pe TPU...plictisitor...nu?winkingtu ce faci?

| Bianca_4346 a răspuns:

Raducu: ce muzica?big grin

| Bianca_4346 a răspuns:

Raducu:ador melodia aia:X:X:X:Xo ascult mereu...bine,nu acum ca doarme varmiu si nu vreau sa il trezesc... love dj andy:X

| stephie21 a răspuns:

Buna dimi! De la foarte bine in sus... dar tu, cum sa te plictisesti pe TPU? Rusinica!

| stephie21 a răspuns:

Pai spune asa Raducu! Putina gimnastica de inviorare si trece plictiseala...

| I'm just me explică:

Si eu ma plictisesc si ascult muzicabig grin

| I'm just me explică:

Voxis feat Dj Andy-To the moon

| I'm just me explică:

Stephie21 nu ma plictisec pe TPU, ma plictisesc acasabig grin

| I'm just me explică:

Cred ca mai bine plec la plimbarebig grin

| rox a răspuns:

Neataaa big hug
mi-e foarte foarte sooomn yawn.si ma iau durerile de cap cand ma uit la ce e in camera si trebuie' sa fac curat.:-

| cucubauuu a răspuns:

Bine...sanatosi...tu?