| SasaSasa2000 a întrebat:

Neața tovarăși, Siteul asta se duce de râpă,ar trebui sa dai o copie la evaluarea psihologica că să ați faci cont, voi ce spuneți?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Nu neapărat asta, dar să fie editorii mai activi și este ok.

| SasaSasa2000 explică (pentru Celcestietot):

Creca te referi la Moderatori.

| Celcestietot a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Și la editori, și la moderatori happy.

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si daca pateste cineva ceva si ii trebuie neaparat un sfat, ii mai arde lui de evaluarea psihologica in ultimul moment?

Sa nu mai zic de cei din categoria dragoste si sex. Ca doar oamenii trebuie sa puna intrebare despre ce au facut aseara neprotejat, chiar in clipa aia. Ca altfel nu mai pot de griji laughing

| SasaSasa2000 explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiut. dar sunt niste prosti (Ex:FaraNume2452),care tot injura si dau raspunsuri in legatuira cu ce vor ei, care nu au nicio legatura cu seubiectul, gen:
-Am nevoie de ajutor, cum sterg istoricu?
- ia ciocanul si dai in carcasa Pc-ului.

| SasaSasa2000 explică (pentru SasaSasa2000):

Si sa nu mai vorbim de Analfabeti big grin big grin big grin big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru SasaSasa2000):

Oh, pai peste tot sunt astfel de "trolli" care cred ca le stiu pe toate si dau cu un raspuns care "nu este inteles de cei mai putin inteligenti incat sa isi dea seama de ironie".

Dar asta este situatie, trecem cu vederea happy si ne axam pe lucrurile care conteaza. Nu trebuie sa le pomenesti numele, nu le da satisfactie laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Imi lipsesc foarte mult anumiti utilizatori de valoare de alta data iar cei care sunt si acum nu prea au timp de raspunsuri sau nu sunt intrebari care sa le faca placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Situ' acesta este plin de trolli.

| Jus7t a răspuns:

Ar fi cam gol laughing

| FaraNume2452 a răspuns (pentru Jus7t):

Nu radè ma prostùle

| SasaSasa2000 explică (pentru Jus7t):

Lol!

| FaraNume2452 a răspuns:

Pe mà-ta