| pwp a întrebat:

Neata TPU.
S-a uitat cineva aseara la Romanii au talent?
Care a fost preferatul vostru?

4 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Imi place emisiunea si o urmaresc de fiecare data. Mi-au placut mai multi concurenti, care au dovedit un real talent si care au fost o bucurie sa-i poti vedea.
Desigur ca, fiind vorba de prestatii diferite si de talente dovedite in domenii diverse, unii mai au inca mult de lucrat pentru a deveni personalitati in domeniile in care doresc sa se consacre, dar important este faptul ca au fost descoperiti si vor primi si sprijinul necesar pentru a se putea realiza. Au fost oamenii de diferite varste care ne-au demonstrat ca, au potential si ca au ceva de "spus" in domeniul abordat. Tinerii descoperiti cu aceasta ocazie vor putea sa-si consacre intreaga energie si intregul potential pentru a deveni superbi. In mod deosebit mi-a placut Mihai de la Bacau, mi-au placut iluzionistii, precum si cei ce au interpretat la diferite instrumente, cu o adevarata virtuozitate.
Cred ca toti cei selectionati pentru semifinala, merita felicitarile noastre
si sunt convinsa ca ne vor dovedi ca, increderea acordata a fost meritata. Nu conteaza cine va castiga marele premiu, pentru ca toti cei selectionati sunt de fapt niste invingatori si sunt cu sufletul alaturi de ei.
Un gand bun tuturor si un bun sfarsit de saptamana.

| AlinaaAli a răspuns:

Biatul din Cluj :X:X care a cantat, a fost superb

| Shado15 a răspuns:

happyrazvan alexe ..sau cum il chemathinking happy care canta : -Bun, Buna Seara, bun bun buna seara happytonguetonguetongue

| mat31new a răspuns:

Cosmin mihalache a cantat super.