| IlegalSmile a întrebat:

Neata TPU! love struck

Voi merge cu tabara in Bulgaria statiunea noua 2011 Sunny Beach...

Intrebarea mea este : A fost cineva in aceasta statiune? Daca da cum vi se pare big grin?

Si in ce trebuie sa mai schimb banii laughing in lire sau ce big grin?

fundita ^^

1 răspuns:
| VivianKorea a răspuns:

Aaaa ii naspa in bulgaria eu luna trecuta am venit din seoul ba si pe la 9 dimineata vad ca ma strange beau eu o cola mare rece gheata si ma urc eu pe bicicleta si ce crezi? m-am c***t! da frate FUNDA? laughing