| mery198 a întrebat:

Neata tuturor...intrebarea mea: as vrea sa stiu animeuri, multe daca se poate si v-as ruga sa imi spuneti ce stiti ...si in special din acestea mai romantice, dar daca nu stiti multe merge orice tip.

6 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Cauta pe My Anime List la sectia Romance. Gasesti foarte multe.Iti pot recomanda sickLovely Complex
-Nana
-Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai
-Ouran Koukou Host Club
-Zero no Tsukaima
-Angel Beats!
-Clannad
-Fruits Basket
-Hatsukoi Limited
-Gosick
-Honey and Clover
-Kaichou wa Maid-sama!
-Princess Mononoke
-Romeo x Juliet
-Shakugan no Shana
-Toradora!
-Vampire Knight
-Bokura ga Ita
-InuYasha
-Special A

| mery198 explică (pentru SMA):

Mersi...mai astept cateva raspunsuri si dupa dau fundawinking

| SMA a răspuns (pentru mery198):

Ohh si nu baga in seama emoticonul acela, a iesit din greseala xD.

| mery198 explică (pentru SMA):

Ok laughing...imi poti da linkul te rog puppy dog eyes

| SMA a răspuns (pentru mery198):

Http://myanimelist.net/anime.php?genre[]=22 pentru genul Romance
http://myanimelist.net/anime.php?genre[]=25 pentru genul Shoujo
Gasesti si anime-uri vechi si noi. E un site grozav.

| mery198 explică (pentru SMA):

Mersi mult :*