| rox a întrebat:

Neataaaa! E cineva treaz la ora asta?big grin

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sint.Sa-ti povestesc ceva?

| rox explică:

O dalaughing poate asa adorm din nou. ce-mi povestesti?

| cristi27 a răspuns:

Si eu sant.Neatza si doresc o zi frumoasa la toata lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma adormi si pe mine hircioage? big grin

| rox explică:

O zi frumoasa si tie.
ce catelus frumos ai! vreau si eu unul. da' nu ma lasa ai meicrying acum deocamdata am unul imaginar...Jeg il cheama(am si o amintire de la el)laughing.cand le-am zis alor mei au inceput sa rada.si le-am zis: las' vedem noi cine rade pe la 18 ani.cand ma mut singura laughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rpunct ce nume e ala jeg, saracu animalut. Trebuia sa ii spui Rapan rolling on the floor

| rox explică:

rolling on the floor nu nu.Mai frumos suna Jegtongue. ce sa-mi sufere catelusu de rapanrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neatabatting eyelashes.
Mdea .eu si multi altii laughing.
xoxo
by zui

| sorin a răspuns:

Sunt si eu treaz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rpunct de rapan nu sufera. Rapanul este un strat protector, care-l apara de purici, adica cind vad puricii ce rapanos e, or sa fuga mincind pamintul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neata...normal ca e cineva treaz, eu m-am trezit mai devreme din cauza unui cosmar urat, ma urmarea o sticla de apa plata si bine ca m-am trezithee hee

| cristi27 a răspuns:

Este un bison maltez si este cel mai indragit membru al familiei, il am de o luna dar acum nu pot sta fara el nici macar o zi

| rox explică:

laughing. e bine ca mi-ai explicattongue
raman la Jegbig grin. da' nici Rapan nu-i raulaughing)
hai hai trezireaaaaaaa!big grin

| rox explică:

Pe mine as vrea sa ma urmareasca acum o cana de cafea cu lapteeeee =p~.

| m24 a răspuns:

Da

| SweetCandy a răspuns:

Neata...eu abia m-am trezithappy

| gabitza05 a răspuns:

Neata!
Cum ai dormit? Ce ai visat?big grin

| Ellena a răspuns:

Neatayawn.eu de abia acum am reusit sa ma trezescbig grin...