| AnOnImUl321123 a întrebat:

Niste subiecte de disutie pentru a vorbi cu o fata? (am mai vorbit cu ea de cateva ori) (si vorbesc cu ea chiar acum dar nu stiu ce sa ii mai zic)
FUNDA

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Te arzi chiar daca ei sfaturile altora si pentru viitor citeste mai multe carti sa-ti dezvoti o imaginatie bogata sa ai si tu de unde formula un subiect. Depinde si care este scopul si unde vrei sa ajungi cu discutia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru VladGH):

"si pentru viitor citeste mai multe carti sa-ti dezvoti o imaginatie bogata sa ai si tu de unde formula un subiect." daca ar fi fost asa, toata lumea ar fi fost mai culta. nu toti idiotii vorbind mereu despre fb

| crina400 a răspuns:

Gaseste subiecte comune care sa va placa la amandoi. Pune orice intrebare nu conteaza atata timp cat vorbiti