| CrucifiedCountess a întrebat:

Noaptea de revelion. Unde petreceti? La bar, club, acasa, munte, etc?

Răspuns Câştigător
| alexgogo a răspuns:

Buna!

Nu pot spune decat ca muncesc.
Da, de revelion.
Deci, pentru mine revelionul este dupa 10, cu ospatarii, lautarii si taximetristii...

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
O sa-l petrec si cu parintii si voi merge si in oras.
Va fi concert...

O seara placutahappy

| Libelle a răspuns:

Mi-ar place la muntecrying
Da acasa

| Denisa a răspuns:

La club:X Cu multi prieteni si multa vodkalaughing O data-i revelionul...pe anlaughing

| Infernia a răspuns:

La mata acasa nesimtito! Ti-ai abandonat copilul vita dracu!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Oriunde unde se asculta rock, e plin de oameni de calitate, iar la bar nu poti gasi decat bere si vodca, sau whisky,, e bun si ala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca in fiecare an, voi petrece revelionul acasa, cu familia.