| hanry a întrebat:

Noul antrenor al echipe de fotbal Dinamo Bucuresti este Ovidiu Sabau(cred ca stiati deja) dar ce credeti ca o sa faca?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Crissu.am vazut si anul asta c-ati avut echipa laughing
Sunt presiuni mari la Dinamo, mi-e sa nu fie ca Balint la Timisoara sau ca Hagi sau Lacatus la Steaua. Il simpatizez pe Sabau, insa cand esti un antrenor tanar, jucatorii nu prea te respecta, se considera prea importanti ca sa-i confrunti sa-i scoti din echipa, fiindca au pile la actionari, stiu ca sunt importanti pentru. bugetul clubului

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O sa incerce sa faca ceva si sper sa reuseasca, are echipa.

| inna a răspuns:

Cred ca va fi mai bine. Avem echipa, avem cu cine!

| inna a răspuns:

Cred ca va fi mai bine.Avem echipa, avem cu cine!

auran
| auran a răspuns:

Pai ce-au facut si ceilalti - nu are echipa, nu are cu cine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezentawinking