| Fptl_Dede_1995 a întrebat:

Nu am arhivat niciodata o conversatie pe Facebook messeger. Vreau sa stiu daca pot recupera o conversatie stearsa daca nu am arhivato?

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

Eu am facut.o si ca sa citesc din nou am scris numele persoanei (stii tu, cercul ala cu +) si mi.a dat conversatia. Dar va ramane mereu la arhiva, nu va reaparea in conversatii recente daca ii trimiti mesaj.

| Fptl_Dede_1995 explică (pentru LexiEla):

Nu are nici o relevanta ce mi-ai raspuns tu. Eu am intrebat daca pot recupera o conversatie stearsa daca nu am arhivato niciodata. Pentru ca stiu ca daca o arhivezi poti descarca arhiva de pe Facebook si le ai.

| LexiEla a răspuns (pentru Fptl_Dede_1995):

Nu, nu o poti recupera