| Lomudreptatii a întrebat:

Nu am nimic cu bărbații gay insa nu înțeleg de ce trebuie sa aibă gesturile acelea feminine, adică ești bărbat,ai forța de bărbat,nu trebuie sa ai asemenea gesturi. Și a doua întrebare tot legata de subiect. Eu știu cât doare când ai hemoroizi și ai constipație,imaginati-va că intră ăla înapoi, așa ar fi senzatia actului lor. E dincolo de imaginația mea, chiar nu înțeleg. Cum e posibil?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nici mie nu imi plac gesturile alea, nici nu sunt feminine, sunt de rahat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca ei au alt nivel de testosteron si extrogen in organism.
cand despre a doua intrebare... poate ar trebui sa mai studiezi notiuni despre sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, imaginația. Nici eu nu înțeleg. Răspuns standard. Așa sunt ei.

| Mayhem666 a răspuns:

1. Si daca nu-ti plac tie gesturile ce? Sa se opreasca din a face asta doar pentru ca unora nu le plac? Ma faci sa rad.
2. Gesturile alea sunt tot o forma de exprimare. Sincer, nici mie nu-mi plac, dar nu ma iau asa aiurea cum fac unii, doar din cauza asta.
3. Logic ca nu ai cum sa intelegi ceva ce nu ai experimentat vreodata.
4. Senzatia de constipatie nu e in nici un fel asemanatoare cu senzatia de penetrare anala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii dintre ei sunt mai feminini, de aceea au gesturile alea, au mai puțin testosteron.

Ei folosesc lubrifiant, de aia "ăla" alunecă mai soft și mai repede.

| Cheo0S a răspuns:

Usurel ca fac unii spume la gura troll mic ce esti.

| Cheo0S a răspuns:

Esti prajit rau prietene.