| Thecurious a întrebat:

"Nu apreciezi ceva pana nu il pierzi ".
Ati trait asemenea experiente personale, in care nu ati apreciat ceva suficient pana nu l-ati pierdut?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, pai normal. Nu asa fac oamenii? :/

| Thecurious explică (pentru DoarBogdan):

Nu ma pot abtine sa nu tastez asta.
Cand am vazut, pentru prima data, poza ta, am crezut ca esti o adolescenta. De ce? Pai, daca nu te uiti atent la imagine, ai impresia ca e o blonda, imbracata in negru, care tine un telefon inteligent in maini.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Thecurious):

E ok. Inteleg laughing

| Freya1 a răspuns:

Ba da, acum nu imi parea neapărat rau ca am renuntat la acele lucruri, dar după ce am dat de mai greu am constientizat ca atunci poate am exagerat cu smiorcaiala si ca nu era chiar asa dramatic.
Se intampla de foarte multe ori în viața sa realizezi asta.

| Andreeush a răspuns:

Da, mi sa întâmplat.

| alina2k18 a răspuns:

Da, jobulwinking

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,niciodata deoarece ceea ce a fost de apreciat am stiut mereu s-o apreciez.

| siriusblack98 a răspuns:

Depinde.Am renuntat la ceva ce am crezut ca este toxic pentru mine.Am regretat mult timp dupa acel ceva.Acum imi dau seama ca intr-adevar era toxic pentru mine si nu imi mai pare rau ca am abandonat ''proiectul''.