| SweetCandy a întrebat:

Nu credeti ca ar trebui sa dam mai multa importanta intrebarilor ok de pe site si sa nu mai accentuam problema cu eu_o_mare_enigma? am scapat de miley si dam de asta...straight facebig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine zis @SweetCandy.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

u ce ai facut acum
uite, puteai sa scrii la cea mai recenta intrebare, ca sa vada toata lumea

| SweetCandy explică:

Am scris la alta intrebare chestia asta si apoi s-au mai postat intrebari pe tema asta si in loc sa stai imi analizezi mie reactia ar fi fost ok sa raspunzi si sa iti spui parerea referitor la intrebarea mea...
la o intrebare nu se raspunde cu o intrebare...

| Flav a răspuns:

Ii dau dreptate lui ang3l... e a 3 intrebare... voi nu realizati ca si reclama proasta duce la popularitate si prost-gust? Reclamati tam-tam-ul dar il intretineti.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa e happy Bine ganditwinking

cami
| cami a răspuns:

Ha, tu sti ca de acum incolo ma chiorasc atunci cand vad "ochiul" si eu_o_mare... Zic, ia asta are 2 e? sau 2 m? sau 2 a? laughing Daca nu are niciunul atunci. e binehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare iese în evidenţă în felul său, mai mult sau mai puţin plăcut.
O zi bună.
Pa, pa.

| silvio a răspuns:

Ai super dreptate, dar multora le place circul ieftin si balacareala, e viata lor... asta ca sa-ti raspund happy
pe de alta parte, au dreptate si @ang3l si @flav, si ca sa nu mai accentuam problemele astea, asa cum spui, ar fi trebuit sa trec peste intrebare si sa caut alta...happy

| maryana5 a răspuns:

@eu_o_mare_enigma nu se compara nici la degetul mic/ce mai, nici sub unghie laughing...cu miley tonguetonguetongue
xoxoo, mary peace sign

| alexia99 a răspuns:

Ba da. i-mi place de3 tine fato

Răspuns utilizator avertizat