| ILoveTacos a întrebat:

Nu credeti ca la fiecare raspuns ar trebui sa fie si o variata de vot "patetic"?

Răspuns Câştigător
| duuh a răspuns:

"PATÉTIC, -Ă, patetici, -ce, adj. 1. Plin de patos, care emoționează, impresionează, înduioșează; plin de emfază, de afectare."

Ar trebui sa fie o varianta de "penibil", sau sa revina la "stupid" macar.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine s-ar punea o varianta ANULARE VOT si cu asta basta.

| biancadinu99 a răspuns (pentru mgtow):

Cu asta sunt de acord laughing { Anulare Vot}. Poate fi folositor big grin

| Mădă0611 a răspuns:

Cred ca multi nu stiti semnificatia cuvantului. Eu as pune "penibil", dar de fapt, n-as pune, si as lasa ca doar cel care a pus intrebarea sa poata vota.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Ar trebui să fie mai multe variante:
- Penibil
- Ultra-penibil
- No-balls
- Pupincurist/ Linge-cururi
- Fără sens/ De umplutură

| PotatoMustDie a răspuns:

Varianta cu "retard" le-ar acoperi pe toate.

| Dangerfull a răspuns:

Este o idee buna eu zic PRI. Funda

| biancadinu99 a răspuns:

Eu sunt in potriva! Scuze! Asa am fi descurajati! Cum te-ai simti daca ai primul un vot din asta? raised eyebrows. Bine poate unui nu ia in considerare, dar daca primesti multe voturi de genu sigur te va sup!winking

| ILoveTacos explică (pentru biancadinu99):

Nimeni din cei care dau un raspuns ce urmeaza sa fie votat "penibil" nu ar fi descurajat, pentru ca ei nici macar nu incearca sa dea un raspuns bun.Raspunsurile cat de cat acceptabile sunt lasate in pace.Nu ti-a sarit niciodata un raspuns in ochi pentru ca continea atat de multa prostie, sau pur si simplu pentru ca cel care l-a postat vroia sa fie vazut, sa se dea mare?

| biancadinu99 a răspuns (pentru ILoveTacos):

Bine, poate ai dreptate! Doar in cazul in care cineva iti raspunde la intrebare cu : ''nu stiu''..Eu as zice ca mai bine ar fi sa putem da funda la mai multe persoane..Care dau idei diferite si bune! happy

| AnnaRose a răspuns:

Da, chiar ar fi o idee buna, avand in vedere ca sunt foarte multe raspunsuri patetice.