lolita
| lolita a întrebat:

Nu este o intrebare ci o rugaminte: NU MAI ZICETI : "DAU FUNDA" DACA RASPUNDETI CORECT. Aici nu suntem la un concurs, ci sa ajutam oamenii, AICI nu se raspunde pentru puncte ci pentru a AJUTA oamneii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Nici asta nu e o intrebare, ci doar o observatie. Lolita, ai observat media de varsta a celor care pun acele adaos-uri de replici cu dau fundita? Prin urmare, degeaba acest post al tau, desi initiativa e frumoasa. Ca cineva sa asculte, trebuie sa aiba si altceva in afara de urechi. Eu recunosc, sunt Bug's Bunny devil

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Oricum se da automat.chiar daca nu o dau ei.winking

| Gabry a răspuns:

Lolita, imi pare bine pentru ca incearci sa schimbi ceva pe site, dar, au mai incercat si altii, inclusiv eu, dar nu s-a facut nimic!sad
Eheheee dar lasa-i, noi ne vom face o parere rea despre ei, nu ei despre noiwinking

| Casiana a răspuns:

Eu_o_mare_enigma, inca nu ni s-a aprobat cererea de a avea un oracol pe site care sa anunte cand un utilzator de gen feminin, evident ramane insarcinata...Asa ca te rog, fara sexlaughinglaughinglaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita dau, ca nu dau de la ei/ele rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate, si pe mine ma enerveaza oamenii care zic dau fundita, am facut-o si eu dar am inteles ca nu e bine, si nu o mai fac.
asa vedem cat de mult va pasa de funditele astea ( cei care zic asa)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita, lasa-i ca sunt si ei mici, hai sa vorbim despre sex. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt total de acord cu tine.
Ce spirit de observaţie ai!
Bravo, eşti fată matură.
Pa, pa.

| alinush_5879 a răspuns:

Da ai dreptate! sa ajutam oamenii!