| ToxicDump a întrebat:

Nu inteleg ce se intampla, dar de cateva zile nu mai primesc nici un mail ( pe gmail ), habar nu ma ce se intampla, acum trei zile am dar restart la mai multe parole ( nimica inportant ) dar nici acum nu am primit mail, si am incercat si azdimineata si nimica, de fapt nu am primit nici mail de confirmare la contul precedent de TPU ( l-am facut pe asta pe yahoo si dupa 3 sec am primit mail ), ma poate ajuta cineva?

P. S : Am cautat la spam si cos de gunoi si ultimul mail e acolo de 3 zile - spam

1 răspuns:
| Amy a răspuns:

Buna! Stai linistit/s pantru ca si la mine s-a intamplat la fel. Cum primeam fuda, imi venea si email dar de un timp nu mi-a mai venit, pana azi, cand m-au bombardat toate. O sa iti vina si tie in curandwinking