| SG1995 a întrebat:

Nu înțeleg cum naiba americanii au ales un tip dubios ca Trump?
Adică pe bune, tipul a spus într-o emisune anul trecut că, ar fi face sex fi-sa dacă ar fi legal.

18 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adevărul e că și eu aș face sex cu fie-sa...
Poate că asta au sperat și cei care l-au ales. rolling on the floor

| Drimmero a răspuns:

E un dubios Trump asta, dar mi-a castigat simpatia in alte moduri, il contest in continuare pe plan politic,, moral si normal.

| minrest a răspuns:

Sebastian, esti sigur ca a zis asa? Eu sunt contra lui, dar am ascultat inregistrarea (nu e emisiune, ci inregistrare facuta pe ascuns) si spunea clar ca nu il deranjeaza daca cineva zice de fi-sa ca e ''o bucatica buna'' (in original ''a piece of ass''). E diferenta intre una si alta, nu crezi?

| SG1995 explică (pentru minrest):

Mda, fi îți dau link-ul:https://youtu.be/wD8AwgO0AQI?t=219

| minrest a răspuns (pentru SG1995):

M-am uitat, e intr-o emisiune cu fi-sa si, la intrebarea ''Ce aveti in comun?'', raspunde: ''Well, I was going to say sex, but it's something i can't relate to her''. Fraza lui se termina la 4:06. Evident, sa glumesti asa de copiii tai inseamna ca esti cea mai mare panarama. Eu nu inteleg totusi ca ar face sex cu ea, desi din partea lui ma astept la absolut orice.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Americanii, ca si noi, doar au impresia ca aleg. Cartile sunt facute.

| WaterDrop a răspuns:

Pff, mereu ajung cand spamul la o intrebare atinge cote maxime! Cum mai pot lua eu puncte in felul acesta sad

Traim intr-o lume nebuna, in care se cere un lider pe masura.Simplu.Americanii erau satui de ce au avut pana acum si multa lume chiar isi doreste razboi.El era omul perfect pentru asa ceva.

| SG1995 explică (pentru WaterDrop):

Ho, dacă iese și Le Pen, am dat de naiba. Doamne dacă vine WW3 sper să mor înainte de bombele nucleare. sad

| Deaad a răspuns:

Trump e anti-christul.

Nu stiti voi.

| ShaOfHatred a răspuns:

De ce noi romanii ne-am implica in problemele americanilor. Treaba lor ce fac acolo, noi sa ne vedem de saracia noastra.

| SG1995 explică (pentru ShaOfHatred):

Pentru că dragul meu ignorant, politica externă a lui Trump afectează întreaga planetă, deaorece America e unul dintre cele mai puternice state din lume din punct de vedere economic.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru SG1995):

Yo,gandeste-te ca daca era Hillary la conducere, noi eram fucked up in momentul asta, deoarece ea ar fi bombardat Siria(bombardat la modul serios), si lui Hillary nu-i place Europa, deci ramanem fucked up. Pe de alta parte Trump **** America dar e in relatii bune cu Europa, plus ca e prieten cu Putin si asta ne ajuta intr-o oarecare masura. E mai bine cu Trump.
Si ce poti tu "cel caruia ii pasa" sa faci daca stii de ce l-au ales americanii pe Trump? Nu ai nici o putere si nici un cuvant in fata nimanui.
Peace out.

| SG1995 explică (pentru ShaOfHatred):

"plus ca e prieten cu Putin"

Prietenia lui Putin cu Trump va ține până când unul din ce doi va voi să facă pe masculul alfa.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru SG1995):

Ok,si cum putem influenta asa ceva?

| SG1995 explică (pentru ShaOfHatred):

N-am zis că putem ifluența situația.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incest is wincest.

| 393Dan a răspuns:

El n-a zis niciodata asta, nu-i tampit. A facut doar o remarca ca fica-sa e atragatoare. Cui nu-i plac complimentele?

| SG1995 explică (pentru 393Dan):

Referință destul de obscentă. Dude, mi-e mi-ar suna dubios dacă ar maică-mea ar spune că punctele comune sunt sexul, știi poate sunt eu pudic, dar sună dubios rău faza asta.