| Yuehue a întrebat:

Nu le e rusine fetelor sa poarte pantaloni atât de mulați încât sa se muleze și intre bucci? Va dați seama ce transpirate sunt

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ție nu iti place sa le privești? De ce ești ipocrit și le judeci, poarta pentru ca asta vrem sa vedem

| Mosotti a răspuns:

De ce sa le fie rusine? Ca doar nu dau in cap.

| SilentRain a răspuns:

Suferă de atenție, vine vara stai sa vezi ce scârbosi de pantalonii scurți o sa poarte

| Nirvanaaa a răspuns:

Fiecare poarta ce vrea. Asta sa fie preocuparea noastră, cu ce se îmbracă omul?
Fiecare se îmbracă cu ce haine își dorește.

| NotNamed a răspuns:

Cred ca te referi la colanti. Nu sunt fata sa știu motivele reale, oricum difera de la persoana la persoana dar cred ca principalul motiv este pentru ca sunt usoare, trece aerul mai usor prin ele si practic nu le e atat de cald si cred ca se simt si mult mai confortabile.

| NotNamed a răspuns:

Un simplu civil contemporan

| UnDiavol a răspuns:

Ești ciudata Tratează-te!

| NotNamed a răspuns (pentru UnDiavol):

E un alt troller. Pe mine ma bucura trollerii cu astfel de întrebari. Sunt foarte amuzanti. Nu inteleg de ce ii baneaza editorii TPU. Inteleg ca tematica site. ului e alta dar un troll prin întrebări amuzante nu da in cap nimanui.

| UnDiavol a răspuns (pentru NotNamed):

Bine Scofield mersi

| Mosotti a răspuns (pentru NotNamed):

Ii baneaza ca strica imaginea forumului cu unele intrebari de doi lei. Si de multe ori auzi "aaa, nu mai intram pe forum ca e doar prosteala si neseriozitate acolo.". Adica se cam depopuleaza forumurile din cauza astora.
Nu zic de cine a pus intrebarea aici, ca a pus intrebarea okey, eu zic de trolleri in general.

| NotNamed a răspuns (pentru Mosotti):

Asta da, dar totusi sa fie si ele cu cap. Ma refer la un content amuzant, fictiv dar cat mai real. De exemplu userul @VirginicaVacaGrasa. Pune intrebari amuzante si fictive dar in limita bunului simt cat sa razi si sa nu iei ban.

| Mosotti a răspuns (pentru NotNamed):

Pai da, in anume limite, evident.

| danaieladaniela a răspuns:

De asta eu port doar haine largi