| bobo_5362 a întrebat:

Nu mai imi apare task manager cand apas ctrl+alt+delete si nu stiu ce sa fac ca sa imi apara iar... Cum sa fac sa-mi apara iar?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Du-te in start si pe urma click pe run.
In acea casuta scrie asta: REG add HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System /v DisableTaskMgr /t REG_DWORD /d 0 /f
Dai si tu copy si paste. Ai luat un virus si de aceea nu iti merge task manager.

7 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Ctrl+alt+F5+delete

| Alphawolf a răspuns:

Click dreapta in bara din Desktop si acolo ai Task Manager

| .LoLo. a răspuns:

Vezi poate ai facut vreo setare aiurea. du-te la "control Pennel". si trebuie sa fie pe acolo ceva.acum nici eu nu sunt o experta in calculatoare ca sa iti explic amanuntit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult maaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare... dau ctrl alt delete si nu pot sa dau task manager...de unde pot sa il mai accesez

| SfantuTratament a răspuns:

Mersi fain UlmeanuCatalin si eu aveam aceea problema.

| BuGs a răspuns:

Mmss maa.nici mie nu imi aparea task...ms TPU Player