| Lumy a întrebat:

Nu mai plec mainesad plec poimaine, in fine, asta inseamna k o sa mai intru si maine pe TPUwinking

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

whew! Ce usurare! Bine ca mai ramai o zi printre noi, pe site. tongue happy

8 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Si tu ai devenit obsedata de site asta?

| Ben. a răspuns:

Ce sa/ti spun...numai cu grija asta traiam! daca ai ceva d spus ramai! daca nu, fa/ti un bine si noua si lasa/ne!

| Lumy explică:

De ce sa nu plec deloc? @ang3l_or_d3v1l

| Lumy explică:

Imi place chiar foarte mult site-ul asta dar nu sunt obsedata de ellaughing @Bubulina

| Lumy explică:

Si eu ma gandeam ca ar putea sa plecam poimaine dar sper sa fie maine

| spiritul a răspuns:

Eu cred ca pana la urma pleci poimaine, pariu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai bine daca nu ai pleca deloc laughing

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

o sati simtim lipsa broken heart