| AlinaNicoleta a întrebat:

Nu mai pot intra pe facebook. Prietenii mei spun ca sunt blokati. Cand imi scriu email-ul si parola..Imi spune cv. gen :,, Aceste informatii ale contului au fost recent schimbate.,, E posibil (sau mai mult ca sigur laughing) sa-mi fii spart cineva. parola? Cum imi pot recupera contul de facebook?

2 răspunsuri:
| Aditu231 a răspuns:

Pai sa recuperezi parola nu poti.Dar e posibil sa ai un virus care l-am avut si eu.Acel virus salveaza ID si Parola si apoi le trimite la cel ce a creat virusul FUNDA?