| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu care mare inteligent a spus ca toti oamenii au o parte a corpului care nu o plac. Sau pur si simplu ceva la corpul lor care nu le place, le/ar place sa fie altfel. Deci si cu beci, ce nu va place la corpul vostru? Doar un exemplu, nu 10.

48 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In Grecia antica s-a facut un model cum ne vede cineva tot ei au descoperit ca exista simetrie in natura, pe baza asta sa descoperit ca nu poate exista ceva perfect mereu vor exista imperfectiuni, vezi si efectul fluturelui https://ro.wikipedia.org/wiki/Efectul_fluturelui
simetria perfecta nu exista in natura
in fine revenind la intrebare cred ca fața as vrea sa fie mai simetrica, nu stiu daca prin operatie se poate face o fața sa fie mai simetrica

https://www.goldennumber.net/phi-quotations/
https://www.goldennumber.net/......nce-facts/
http://beautyhelp.com/cum-a-evoluat-frumusetea-de-a-lungul-timpului/
https://www.youtube.com/watch?v=gLml9nltl6M

| Drimmero a răspuns:

Nu schimb nimic, ma accept asa cum sunt.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Bravo tie gogule.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E o calitate tot mai rara propria acceptare/

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Traim intr-o lume plina de pretentii, nu trebuie sa te mire ca toti vor sa arate ca Brad Pitt sau Angelina Jolie ( nu ca asta ar fi frumoasa dar multi o vad asa, ciudati ). Mie nu imi place doar o chestie la corpul meu. Venele prea accentuate de pe brate. Am zis ca lasandu/ma de sala mai dispar dar nu a fost sa fie. Soarta.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești prea dur cu mine.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

BIne... NU te mai bag in seama de acum daca asa sta vorba, nu e ca vreau sa sperii lumea pe aici.

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor cum ai putea sa sperii pe cineva bagandu-ma pe mine in seama?

| Freya1 a răspuns:

Poate burtica am si eu un pic de care nu scap si nasul cred.In rest aaam de toate har domnului laughing

| GoldenZenith a răspuns:

thinking Am o aluniță pe obrazul stâng, jos. Aia mă complexează laughing nu este inestetica sau ceva, dar mă dispera.

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Acum am observat. Ma mir ca nu ai facut poza din partea cealalta sa nu se vada deloc laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking Nu se observa așa bine, e umbra pe partea aia a feței. Am profitat de ocazie straight face

| anonim_4396 explică (pentru GoldenZenith):

Acum te pot face vulpe fara sa mai fie o greseala laughing

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu am 3 alunite pe fata formeaza un fel de triunghi, ce ai tu cu alunitele pe fata?

| GoldenZenith a răspuns (pentru 1231242):

Cu ale altora, nimic. Cu a mea am ce am.

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu inteleg de ce te-ar deranja si Inna are. oricum probabil alunita iti va manca fata la un moment dat sau ti-o va acoperi, nu poti sti niciodata

| GoldenZenith a răspuns (pentru 1231242):

Probabil. sau o să mă absoarbă in interiorul ei. Creepy

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru GoldenZenith):

Eu am o alunita in coltul gurii, una la spranceana, una pe nas, exact sub ochelari si una la tampla.

| syd2 a răspuns:

Vreau o **** mai mare.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Cert e ca ma asteptam la raspunsuri de genul dar nici chiar primul laughing.

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu pot spune ca, n-am chef sa-i vad acus pe perfectii care au trupul sfantului Sebastian, si gagicile care-s intruchiparile Venerei.

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

laughing

| syd a răspuns:

O am prea mare. inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

thinking Din categoria :"en gros si en detail" avem expresia:"mamă, ce bucată!"
Sunt o bucata, dom'ne!
Ce parti, ce exemple? Sunt perfecta!

| 1231242 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce bunaciune e flasneta asta, mai rar vad o frumusete ca asta, arati ca o poza luata de pe net... pupici!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sprancenele, pentru ca mereu se schimba forma sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creierul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voiam să fi fost băiat sau măcar hermafrodit, deși cred că sunt puțin *nu fizic* thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gâtul și umerii

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Am umerii prea lati.

| Yasmin875 a răspuns:

Mie îmi place corpul meu.Singurul lucru care nu îmi place este ca am sânii prea mici.Eu ii vreau mai mari.crying

| Kiwibibilă a răspuns (pentru Yasmin875):

Taci ma ca ai tatele de doua ori cat ale mele.

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Faceti schimb de poze in privat sau ce? rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Sunt singura care nu-si doreste tate mari?!

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu primul

| Kiwibibilă a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai ca citii "facem" big grin
Am gasit-o pe Facebook, de-acolo ştiu.

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Aaaa, ce? Eu faceam putin misto de ce ziceai tu de yasmin mai, tu ce ai inteles? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

rolling on the floor Tare nu am ce zice.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasmin875 a răspuns (pentru RobertG101):

Ma avantajează la agățat băieți.

Răspuns utilizator avertizat
| 1231242 a răspuns:

Plamanii

| AndreiWeisz a răspuns:

Ar fi fost fain sa n-am acnee laughing In rest sunt destul de multumit.

| BlueDark a răspuns:

Hmmm...Nu stiu...Mie nu imi prea place o alunita de pe gat.Ma deanjeaza cand vreau sa imi pun un lant.

| Kiwibibilă a răspuns:

As vrea un ten mai curat
Si țâțe mai mari, de ce nu?

| anonim_4396 explică (pentru Kiwibibilă):

Esti mica, mai ai timp sa te dezvolti laughing

| WithinShadows00 a răspuns:

As prefera sa fiu mai inalt cu 5 cm macar.