| MisterJaguar a întrebat:

Nu mai suport viata asta..nici nu mai am chef sa scriu.Ce sa fac frate. Iubesc o persoana si ea ma place,dar de la o vreme nu ma mai baga in seama, cred ca ar fi vorba de un alt baiat in viata ei.Chiar nu stiu sunt disperat...

5 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Ea te place dar nu te baga in seama...bizar. Stie ca iti place de ea? Daca da si totusi nu te baga in seama sfatul meu este sa mergi mai departe. Nu este singura fata de pe pamant si in plus viata este mult prea frumoasa ca sa o irosesti cu ganduri fara folos. Spor

| puscahoreangaion a răspuns:

Fi barbat, du-te si marturisestei ca o iubesti ma refer la fapte nu la vorbe

| boylivgume a răspuns:

S-a saturat si ea la fe ca tine, daca tu nu te duci la ea sa-i spui ca o placi, ea ce-ar putea sa faca, tu trebuie sa faci primul pas!

| oBuburuză a răspuns:

Du-te la ea, fetele vor ca voi baieti sa faceti primul pas nu ele.

| Kozbinski a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la ea si sa vorbesti sincer cu ea, sa stabiliti o data pentru todeauna cea ce asi doreste.