| BUBULINA a întrebat:

Nu pot sa dorm crying(
voi dormiti?:-s

Răspuns Câştigător
| SweetCandy a răspuns:

Bubulina... din fericire dormeam...cand ai postat intr asta... da' nu am avut un somn asa bun...cred ca erau astrele asezate nefavorabillaughing

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neata Bubulina! happy
Ai adormit pana la urma?big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Inca nu, dar intentionez sa o fac imediat. Noapte buna tuturor!

| BUBULINA explică:

Da mumoasa, acum ma intind
ahh ce bine am dormit

| BUBULINA explică:

@sweetcandy neataza cred ca ai dormit tu si pentru mine, de aia sunt asa de odihnita

| sorin a răspuns:

In nici un caz, navighez pe net dar sa u cam terminat sursele))

| sorin a răspuns:

Ai adormit?

| silvio a răspuns:

Nuuuu, problema e ca am treaba dis de dimineata, sa vad cum trag de mine atunci big grin

| silvio a răspuns:

Eu navighez, asa, fara busola, pe net...
@alinaandrei, la ce te gandesti asa de groaznic? big grin

| alinaandrei a răspuns:

Nope...sadgroaznice sunt gandurile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu pot sa dorm sad acum stau pe TPU si ascult muzica happy voi ce facetihee hee?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, m-am uitat la niste filmebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum daca filmele au fost slabe, am bagat muzica si cum p-aici nu se mai inghesuie nimeni, cred ca bag un joc... n-am mai jucat de citeva luni nimic.