| AvalohAlyn a întrebat:

Nu se plictisesc soferii de autobuz in fiecare zi sa conduca de o gramada de ori acelasi traseu si dupa iar si iar? Eu ma plictisesc cateodata cand joc ETS ce sa mai zic de ei..Cum rezista?laughing

Răspuns Câştigător
| Illuminati2016 a răspuns:

Pai fiindca atunci cand esti pe autobuz nici nu iti dai seama cat de repede trece timpul. funda? si eu zic ca le este bine deoarece nu hamalesc ridicand greutati, doar stau si apasa butoane si invart volanul stanga dreapta. funda?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Când ai o familie de întreținut, o chirie sau o rata de plătit nu mai ai timp sa te gândești la lucruri din astea.
Dar ce sa zic, tu ai 24 ani și te plângi ca te plictisești acasă, pe banii părinților, părinți care tot la fel poate se plictisesc și ei sa tragă atâta din greu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ei sunt platiti pentru asta...

| Freya1 a răspuns:

Sunt la mine in oras oameni ce vin de la cateva sute de km.Ei stau acolo si vin cu microbuzul/autobuzul in coace la ora 8 dimineata, ajung pe la 10/11 spre exemplu si inapoi merg pe seara pe la 16/17.
Au zis ca orele alea le dorm prin microbuz/autobuz, merg la cafea, merg sa manance si abia asteapta sa faca drumul inapoi pentru ca stiu ca merg acasa.Majoritatea sunt pensionari si iau 50 de lei pe zi plus 20 pentru mancare.

| Vaneeee a răspuns:

Intreaba-i pe ei

| user12131415 a răspuns:

Ăsta le e serciviul.Lol