| RAY a întrebat:

Nu stiti cam cat ar costa sa vina o firma sa imi elimine un cuib de viespi?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Si nu poti sa-i asasinezi tu? Cu sprays, otravuri, acoperit cuibul sa dispara, poate chiar sa dai foc controlat punand ceva inflamabil acolo, si asa mai departe? Am dat doar niste idei.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Nu pot ca mi frica de ele e un cuib de viespi nu una, doua

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai nu te duci asa.te imbraci si tu, pui pe cap o masca cu gaurele de ajuns de mici sa nu intre aia, ceva de genu, improvizezi. Dar daca or fi firme ori fi, dar depinde cat costa. Daca eram acolo poate rezolvam amandoi.

| Celcestietot a răspuns:

Suni si intrebi, asa vei avea un raspuns limpede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai unde atarna? Pune un sac pe el, da-i cu lopata si apoi il inchizi in ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.digi24.ro/......al-1390430

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stii care e legatura intre ele si furnici?