| AdRyAnA3 a întrebat:

Nu stiti cand incepe scoala?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Poi eu incep scoala pe 13, nu stiu cand iti incepe tie scoala dar cred ca tot atunci big grinbig grinhee hee. Funda?batting eyelashes puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

13 septembrie

| elena a răspuns:

In 13 septembrie 2010 si atentie, se vor tine si ore...
Citeste mai departe:

Pe 13 Septembrie se sarbatoreste Ziua Pompierilor din Romania, tot in aceasta zi dar in 1913, pilotul roman Aurel Vlaicu s-a prabusit cu avionul sau, incercand sa traverseze Muntii Carpati, in 1875 Mihai Eminescu il duce, pentru prima data, pe Ion Creanga la "Junimea", unde acesta citeste povestea "Soacra cu trei nurori" si nu in ultimul rand, tot pe 13 septembrie 1901, pe Calea "13 Septembrie" a fost inaugurat Monumentul Pompierilor de la 1848... uite ce evenimente importante, iti vor aduce aminte mereu de acest inceput de nou an scolar din 13 septembrie 2010.

Multa bafta tie si tuturor scolarilor!

| matadoru a răspuns:

Pe 13 septembrie.

| dyanna_7195 a răspuns:

Pe 13 septembriewinking

| anduta160 a răspuns:

13 septembrie.

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Bada pe 13 septembrie

| missReckless a răspuns:

Pe 14 din câte am văzut pe la tv.

| Sua a răspuns:

De maine intr-o saptamana

| Maria46854213 a răspuns:

In 13 sept.de luni intr-o saptamanahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 13, iti spun sigur.winking