| numesiprenume0 a întrebat:

Nu stiu cati dintre voi stiti acele grupuri si pagini CRUSH. Gen dai un mesaj fara ca nimeni sa stie cine esti si dupa alegi sa vorbesti cu cine doresti din cei care au raspuns... de pe Facebook, Instagram, dar pentru cei care le stiti sau care nu, dar va dati seama despre ce vorbesc. Am pus pe o pagina un mesaj anonim, iar cineva mi-a raspuns si nu stiu ce sa fac laughing) mi-e frica sa raspund, sunt prea timid. Ce sa fac? laughing)

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vorbeste cu ea linistit. Nu e nici o rusine sa incerci sa 'combini'. E ceva normal. Doar proastele rad de baietii care se dau la ele, indiferent daca au sau nu sanse.

| Mosotti a răspuns:

Raspunde-i, de ce nu? Vezi ce iese, nu ai ce sa pierzi.

| Celcestietot a răspuns:

Îi răspunzi, că doar nu te mănâncă happy.