| Official a întrebat:

Nu stiu ce am de la o vreme! Dar nu am chef sa ies din casa. Ce sa fac pentru imi reveni, pentru a avea chef de viata?

4 răspunsuri:
| papatukjatlekjulk a răspuns:

Trebuie sa iesi din carapace si sa iti propui singura asta. Ai nevoie de prieteni si familie. Si poti apela oricand la ei. Mai ieis pe afara, la cinema, la un suc. Orice, dar iesi din casa!
Totul depinde de tine!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ehh...si u acum big grin
De ce nu vrei sa iesi din casa.Profita ca mai e putin si incepe scoalawinkingCe ai spune daca ai chema niste prietene pe afara.sa v-a plimati, sa mai discutati despre una, despre altalove struck
Vei vedea ca daca iesi odata afara o sa iti reviiwinking

| mystiqreign a răspuns:

Iesi din casa.

| lololololol a răspuns:

Buna.
Ascult muzica vesela, obligate sa iesi din casa, doar asa poti simti aerul curat. Bafta happy