| scrimioara a întrebat:

* Nu stiu ce am sters din control panel add or remove programs si nu mai am volum la calculator...sad si cand intru la sounds nu pot bifa nimic.cum imi recuperez sunetu la calculator? am un LAPTOP MSI U90?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna scrimioara! Numele nostru este ITistii. Cauta-ne pe facebook daca vrei sa stii mai multe despre noi. Intre timp, da-ne mai multe detalii despre ce ai sters si ce anume iti afiseaza laptopul si poate putem rezolva problema ta cu sunetul:p

2 răspunsuri:
| vincze_2660 a răspuns:

Instaleaza din nou REALTEK.sigur iti v-a reporni.Il poti gasi pe google.
Bafta!

| scrimioara explică:

Multumesc frumos:*