| stefania2724 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac sa vad toate pozele unei persoane pe facebook! Eu nu o am la prieteni,dar o urmaresc pot vedea doar o parte din poze si ea a pus toate pozele,, public! Si altii care tot nu o au la prieteni pot vedea toate pozele! Cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| Areea995 a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu ea pe facebook, asa sigur ii poti vedea toate postarile.

| stefania2724 explică (pentru Areea995):

Dar nu pot pentru ca nu mai poate accepta prieteni! big grin

| stefania2724 explică (pentru Areea995):

Pai ea nu mai poate accepta cereri de prietenie pe facebook!

| stefania2724 explică (pentru Areea995):

Nu mai poate accepta cereri!