| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac...ma simt trista de la o perioadaaa sad

ce sfaturi imi dati?:-

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Probabil o fi si de la schimbarea vremei, nu dispera, o sa ti treaca, daca nu, sper ca nu suferi din dragoste

| Psihiatra a răspuns:

Ma gandesc ca e un caz clasic de depresie.Trebuie sa facci plimbari in aer liber/parc, prin oras cu cineva, sa faci lucruri noi; pun pariu ca ai cam aceeashi rutina zilnica. Faci cam aceleashi lucruri zilnic.Incearca sa mai schimbi aerul, daca ma intelegi, sa te distrezi cu prietenii.Sigur te vei simti mai binewinking

| aty91 a răspuns:

Fa ceva ce iti place, si te face sa te simti mai bine. Asculta muzica, iesi in oras cu prietenii tai etc.

| Michie a răspuns:

Stiu eu ce se intampla sigh
faptul ca acel baiat ti-a zis nu acum thu suferi.
stiu ca`l placi mult e si logicsmug
e dragut e pentru tine dar
treci pestesmug
iesi cu noi in orsh (eu, ioana, ana e, anab poterashhdevillaughing )
chiar pote te iubeste super multsmug
glumesc deci nu mai fii asa wi gandeste-te ca eu
personal tin mult la tine puppy dog eyes
mult mult de tot:*
the besccclove struck
puppy dog eyes