| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca mi se intampla doar mie, insa dupa ce am utilizat o luna o pereche de adidasi, converse, practic nu mai puteam merge in ei, mi se strambau incheieturile de inconfortabili ce erau, nu puteam sa mai calc bine, astazi cu alti adidasi de genul tot converse,, am patit la fel,, asa ca nu stiu ce adidasi sa-mi iau si sa reziste sa nu se "floşcăiască", ceva tot tenişi!|!?

1 răspuns:
| ShopSport a răspuns:

Buna ziua,

Va recomandam in primul rand sa optati pentru un produs original. Astfel, aveti siguranta ca oferiti piciorului dvs un confort sporit.

www.shop-sport.ro