| anonim_4396 a întrebat:

Nu suna asta mai bine decat Yodel it?
https://www.youtube.com/watch?v=vT2UrBUIr40

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Favorita mea a fost ramona nerra pe ea o consideram potrivita pentru acest concurs de ceilalti nu mi-au placut nici Cristina vasiu nici tudor turcu nici xandra nici instinct nici emma cu tavi colen nici nu stiu ce au cautat ei la eurovision pe bune asa ca preferata mea ramane ramona nerra dar asta este trebuie sa ma recunosc invins desi nu am votat ca numai prin vot poti alege preferatul favoritul pentru concurs ideea este ca astia au castigat ca arata si ei bine si practica si un gen de muzica care nu poate toata lumea sa il cante este si greu iti dai seama sa il practici lui ilinca bacila i-a fost foarte greu sa il practice mai ales ca era afoana la inceput a marturisit si ea ca facea ca magarul exista si un tutorial de yodelling https://www.youtube.com/watch?v=Pgm5dBhTzS8 pentru ca lumea a cerut sa stie cum se practica acest gen si daca este usor si nu cred ca este pentru ca e dificil foarte dificil vedem ce vom face acolo noi trebuie sa retinem ca venim dupa un an in care nu am participat din cauza televiziunii publice! asa ca nu visam la primul loc dar ne rugam si speram sa nu terminam pe ultimul loc ca e jale mare nu ca nu am fi obisnuiti cu ultimul loc la eurovision vedem poate reusim sa ii pacalim pe aia de acolo daca au reusit aici pot si acolo nu au fost favoritii mei dar astia sunt reprezentantii nostri si nimic nu se mai poate schimba eu stiu foarte bine ca eurovisionul numai e ce a fost e un concurs politic asa e si in afara nu numai la noi

| aumih16 a răspuns:

Mult succes oricum celor doi care au iesit adica ilinca bacila si alex florea

| aumih16 a răspuns:

Despre ilinca bacila se poate spune ca se trage dintr-o familie de muzicieni parintii ei sunt muzicieni desi nu practica yodelling ca fiica lor dar au sustinut-o ca sa castige cum a fost si la vocea romaniei romanii au talent etc acum e talentata si partenerul ei la fel desi el practica ca genuri muzicale rock-ul si rap-ul ca sa revin la ilinca bacila daca cineva indraznea cumva sa se i-a de ea sau de alex florea care si el a fost la vocea romaniei si x factor se supara mama ei la greu incepea sa arunce vorbe grele aluia care zicea spunea ceva de piesa sau de reprezentanti stiu asta de pe retelele de socializare acolo a fost o nebunie de nedescris toata lumea a vrut acelasi lucru reprezentantii astia si piesa aia a lor

| aumih16 a răspuns:

Oricum nu visam noi nici la inna dar nici la alexandra stan pentru ca ele nu sunt interesate de eurovision sunt deja foarte cunoscute si in afara asa ca pentru ce sa mai participe la eurovision daca sunt deja cunoscute ele oricum cea mai mare dezamagire pentru mine a fost ca lora a renuntat pacat a avut o sansa si i-a dat cu piciorul treaba ei oricum trebuia sa zica spuna ca nu vrea ca nu era o problema