| RAY a întrebat:

Nu trăiți drama vieți voastre de când numai puteți vedea răspunsurile celor care le ignorați?
de ce user ignorat simti un dor nebun?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt niste putoi care mereu bat campii, si simt nevoia sa ma iau de ei din nou, dupa ce candva m-am plictisit de prostiile lor, si i-am ignorat.

| J0B0MAT a răspuns:

Hai împăcaţi-vă dacă tot vă duceţi dorul.

| homosapiens a răspuns:

Daca iti e dor de el de ce nu iti retragi ignore-ul? Eu nu am dat si nu am primit de la nimeni pana acum.

| RAY explică (pentru homosapiens):

Nu merge asa, dai cerere si apoi daca accepta mai puteti conversa