| anonim_4396 a întrebat:

Nu v-ati saturat de sloganurile tampite care circula pe internet atat de des gen "Salvati copiii"? De la ce naiba trebuie salvati copiii? sa-i trimitem eventual pe alta planeta sau ce ca sa scape din rahatul asta de lume? laughing
Sau suntem cumva pe o corabie care tocmai se scufunda de s-a trezit un imbecil sau o imbecila sa scoata acest slogan? rolling on the floor

1 răspuns:
| novem a răspuns:

Daca te-ai informa mai bine ai sty ca e vorba de niste copii ai caror parintii sunt plecati in alte tari, iar ei stau cu rudele....nu stiu ce ai face tu daca ai fii in aceasta situatie
"Salvati copiii"este o fundatie care face excursii si chestii gen...din cate stiu eu