| anonim_4396 a întrebat:

Nu vă enervează ăștia de la Kanal D, Romania Tv etc.Cu clickbaiturile lor. Adică,dacă ăștia văd un gunoi pe jos,direct BOMBA,toate presele, toate canale să se adune! Voi ce părere aveți?

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Pai cum altfel sa faca rating happy?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Mda,dar fac slab

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal, asa este in Romania. Cum altfel sa isi mentina in viata postul de televiziune?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Asta e
R
O
M
Â
N
I
A

| Catrice a răspuns:

P
E
N
T
R
U

C
A

E
I

O
F
E
R
A

D
O
A
R

C
E

P
U
B
L
I
C
U
L

M
A
J
O
R
I
T
A
R

P
R
E
F
E
R
A

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar cine te pune sa-i urmaresti?
Faptul ca tu ii urmaresti, vorbesti despre ei le dai audienta, audienta=bani
U esti 1 dar mai sunt cateva milioane ca tine, asa fac bani canalele astea.
Eu is cu Televizorul stins de vreo 7 ani.