| anonim_4396 a întrebat:

Nu va enerveaza reclamele cand deschideti un film, serial online? Vedeti filme, seriale pe telefon?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei eu ma uit la reclame. Daca urmeaza si niste secvente din film, nu ma deranjeaza.

| Drimmero a răspuns:

Ma enerveaza? se streacoare destule cu tot cu Ad Block, le iau stramosii si natia...pana in pragul ala ma aduc niste reclame.

| Celcestietot a răspuns:

Incerc sa evit asemenea siteuriwinking!

| Andreeush a răspuns:

Evident, nu le suport.

| RAY a răspuns (pentru Andreeush):

Descarci filmele, seriale sau mai mult le vezi online?

| Andreeush a răspuns (pentru RAY):

Le văd online.

| Bizon95 a răspuns:

Pe ce aplicatie? big grin

| lorena1gianinak a răspuns:

Da,mi se par foarte sacaitoare si nepotrivite.Paginile se blocheaza datorita lor, clipurile se incarca destul de greu si plus de asta, nimeni nu vrea sa vada reclame la diverse.
La filme/seriale nu ma uit fiindca nu ma pasioneaza si nu am timp, dar, stiu ca apar si acolo destul de multe prostii din astea de reclame.