| anonim_4396 a întrebat:

Nu vă este dor de viscol, nămeţi de 1 metru şi ger de -15 grade? Mie îmi este dor că nu suport căldura de acum.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da macar sa vina acele rafale de vant puternic chiar daca nu e zapada la mine e mult vant rece si aerul are un miros diferit.

| Libelle a răspuns:

Imi e.Imi e dor de mai multe lucrui pe care nu le-am mai simtit demulthappy, printre care si zapada aia mare, senzatia de cand intru in casa cu tot frigul pe mine la caldura...

| mona a răspuns:

Acum iti este dor dar la iarna o sa ti fie dor de,, caldura,, de acum...nicicum nu ne place

| Bogdanux a răspuns:

Si eu as vrea sa mai pot sta minute in sir ingropat in zapada...hehe ce amintiri...

| Cristianne a răspuns:

Ba da,mă rog, am amintiri destul de dureroase în legătură cu iarna trecută, dar tot îmi e dor.big grin

| Aleqa a răspuns:

Da.Si mie imi e foarte dor de zapada.O sa vina si ea.Numai e mult;].

| Kidd ♡ a răspuns:

Ba da. love struck
Sper ca o sa fie o iarna calumea. blushing