| simplu36712541 a întrebat:

Nu va este dor e desenele animate care erau mai de mult pe cartoon network de exemplu familia flinston sau bugs bunny?

Răspuns Câştigător
| deia a răspuns:

Si mie imi e dor.

Unele le poti gasi aici.

desene-animate.rascuplans.ro

big grin

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ba da, dar daca ai boomerang poti sa te uiti acolo tongue, eu nu am, dar ma uit cateodata pe internet, sunt multe alte desene vechi tongue

| ~p!$iii~ a răspuns:

Ba da rolling eyes eu cu desenele astea am copilarit, ma multumesc ca momentan mai da tom si jerrylove struck

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Ba da.Adevaru e ca erau niste desene foarte frumoase inainte pe Cartoon.Bine,si acum sunt dar nu se compara. E ca lumea daca prinzi Boomerang, acolo le mai da pe cele vechi.

| KATTY_9143 a răspuns:

Ba da. Mi se par nostime si dragute spre deosebire de cele care se difuzeaza acum pe Cartoon Network sau Disney Channel.Numai pe Boomerang le gasesti dar din pacate sunt in limba engleza.

| Iuliaana a răspuns:

Ba da, sigur, familia flinsstone, familia getson.erau minunate, chiar erau pentru copii, intotdeauna invatai ceva din ele, o invatatura, mai ales la familia flinsstone cu rautaciosul dar firavul fredlaughing

| Bodo a răspuns:

Daca vrei sa le vezi, uita-te pe Boomerang, da toate desenele vechi de pe CN. E in grila la Digi.Cablu Digital si la UPC Digital.

| blue97 a răspuns:

Da imi e asa dor dar le gasesc pe toate desi in engleza pe bumerang daca nu ai le poti gasi pe net...ma bucur de copilarie...

| Andrei10101 a răspuns:

Ba da alea erau desene astea noi nuprea ii distreaza pe copii mai micuti...eu inca ma uit la tom si jerry laughingis tari(astept funda daca nu te superi...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba dA Singur Jetsons, Wacky Races, Si alte

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Pe unele le mai dă însă târziu pe la 2-3 noaptea

| har a răspuns:

Stati linistiti ca o sa le mai redea pana la urma, oricum avem toata viata sa le revedem

| ѕα∂ gιяℓ a răspuns:

Uh.Imi e foarte dor de ele.Imi placeau mult.Mai ales familia Flinsone.Siiblushing imi placea Tom si Jerry... Bugs Bunny.mai multesaddin pacate acum sunt numai tampenii.