| anonim_4396 a întrebat:

Nu va plictisiti acasa?

Răspuns Câştigător
| Anamariaebuna a răspuns:

Ba da.

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cand ne plictisim umblam pe tocuri...

| Andreeush a răspuns:

E nașpa toată situația în care ne aflăm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu imi gasesc diverse activitati, cum ar fi sa fac la bicla, sa citesc o carte, sa pictez, sa ma joc cu cainele meu, sa ma joc un joc de societate cu cineva, sa fac portrete cantaretilor/actorilor etc. Incerc sa nu-mi permit sa ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asteptam sa treaca primejdia. Vedeam acum la stiri ca si jocurile olimpice s-ar putea anula desi sunt programate abie pe iulie. Vrem jocuri olimpice, le vedem abia o data la 4 ani.

| Marbea a răspuns:

Nu, gasesc in orice moment ce sa fac. Doar saptamana trecuta am lucrat de acasa, saptamana asta sunt la servici.

| JulyDreams a răspuns:

Nu si daca ai mania curateniei

| gabriela2201 a răspuns:

Enorm

| DeeaCarmen a răspuns:

Asa si asa. La mine problema este ca trebuie sa lucrez de acasa si asta face sa fie mult mai dificele lucurile

| MariaMonica2009627 a răspuns:

Îngrozitor

| Iubireameamika a răspuns:

Daaaa

| DenizAndreea a răspuns:

Nu...ca noi facem lecții online.

| Maria_Ana_1999_yqDh a răspuns:

Mai citesc, mă mai uit la un serial pe Netflix și trece plictiseala.