| nellyneliana a întrebat:

Nu va-ti saturat sa vedeti doar intrebari legate de rezolvarea temelor? Cum deschid site-ul pe prima pagina apar cel putin trei teme care ar trebui "rezolvate". Ce se poate face in aceasta privinta (macar sa se mai imputineze)?
PS: Nu cred ca sunt singura deranjata de acest lucru.
O seara placuta tuturor!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

M-am săturat pană peste cap de teme!
Dar...se pare ca adminilor nu le displace situţia,din cauză că aceştia,neştiutorii(ca să mă exprim elegant),fac trafic pe site! Daca li-se răspunde azi,vor face trafic şi maine. Noi,ăştialalţi, fără teme, ne dăm de ceasul morţii degeaba!

greece12
| greece12 a răspuns:

Doar deranjata?
Enervata,sufocata,exasperata,cam asa sunt eu!
Mouse-ul meu s-a tocit de la raportari ale celor mai absurde teme,mi-e groaza de ce anume vor ajunge puturosii astia,care merg la scoala sa-si arate noile toalete, ultimele telefoane sau se saruta pe holurile scolii!
Imagineaza-ti ca maine vor fi mecanicul auto care iti va repara frana la masina, inginerul constructor al casei tale sau medicul care te va trata de o boala de inima!
Minunate vremuri ne asteapta!

| negru30 a răspuns:

O seara buna - in aceasta privinta se poate face astfel : treci la alta intrebare si nu le baga in seama daca te deranjeaza - o intrebare despre teme nu cred ca este ceva rau - daca vrei ii raspunzi daca nu treci la urmatoarea