| unomdeosebit a întrebat:

Nu vi se par amuzanti sclavii care fac 3 facultati si nu gasesc de lucru si incep sa injure facultatile pentru asta?

16 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Vezi ca poate intr-un moment al vietii ajungi sa lucrezi pentru un 'sclav' ca ei, sa vezi atunci distractie.

| Ineys a răspuns:

Pai daca faci litere, istorie si geografie cam asa e.

Baietii cu cap se duc pe inginerie, politehnica, altele. De, nu pe multi ii duce capu pana acolo. Restul stau pe margine si se oftica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai amuzanți mi se par sclavii ca tine care n-au facultate așa că sunt frustrați pe ăia care au și inventează povești. Dă un exemplu de persoană cu 3 facultăți care stă acasă și doarme cu mama. Hai, aștept.

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

MereuRespinsa93

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Poate nu 3 facultati. Dar facultate, master si cursuri de formare profesionala are
https://www.tpu.ro/......uri-video/
Eu nu muncesc ca nu vreau.
Ea nu munceste pentru ca nu poate :P

| anonim_4396 a răspuns (pentru unomdeosebit):

Deci tu poți mai mult ca ăia cu facultate? Măi să fie ce talent pe tine și ce putere! Dar esti mai timid tu așa și nu vrei să ne arățiwinking Dar tu poți să te angajezi si maine dacă vrei pe 10.000€ rolling on the floor CLAR

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

90% din studenti sunt inutili

| anonim_4396 a răspuns (pentru unomdeosebit):

La fel și 90% dintre aroganții cu 8 clase care sunt șomeri "că așa vor ei"winking

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Nu poti vorbi despre aroganta cand ai intelept in nickname

| anonim_4396 a răspuns (pentru unomdeosebit):

Și tu ai "deosebit" laughing

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Suntem la fel

| anonim_4396 a răspuns (pentru unomdeosebit):

Eu sunt Gusticel si pot vorbi despre orice big grin

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Tu te incurci si la tabla inmultirii

| anonim_4396 a răspuns (pentru unomdeosebit):

Tu habar nu ai cine este Gusticel cu adevarat

| unomdeosebit explică (pentru anonim_4396):

Cine e?

| rapandula a răspuns:

Amuzanti sunt cei cu 8 clase sau aia care au 8 clase si o profesionala dar ei spun ca au 11 laughing