| Joker3134 a întrebat:

Nu vi se pare ca multi medici sunt aroganti? Adica te trateaza ca pe un ultim animal.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Da unii sunt asa, alți sunt mult prea epuizat sa faca fata solicitărilor de aia sunt irascibili

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Unii da, altii nu, am nimerit si la medici care se comportau si vorbeau ca mierea, am nimerit si la doctorite cel putin frustrate, tin minte ca trebuia sa fac un EKG si brusca aparatura aia pe mine, era mai nervoasa asa, nu zisesem absolut nimic, in gandul meu era doar sa iasa analizele bune si sa o uschesc ca n-aveam chef de cearta, am luat foile alea cu analize si am salutat-o din mers

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In mare, da.

| Mosotti a răspuns:

Cu mine au fost okey toti.

| Andreeush a răspuns:

La situația actuală nici nu mă mai mir.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Unii sunt aroganti la cabinetele de stat, dar amabili la cele particulare.
Au foarte multe consultatii si deja sunt obositi, plictisiti etc.

| Endoryus a răspuns:

Foarte rar s-a intamplat asta si s-a intamplat sa stau destul de mult prin spitale in copilarie (vechi probleme de sanatate ). Dar in mare parte chiar erau oameni decenti.

| RKBlue a răspuns:

Dupa ce ii pui 40 de mii de intrebari nu cred ca mai e foarte fericit si nici ca mai are prea multa grija la ton.