| anonim_4396 a întrebat:

Nu vi se pare că mâncarea la KFC este cam scumpa și în cantitate redusa? Cu un meniu simplu nu prea te saturi.Vor sa facă numai bani dar fara sa ofere mult iar uneori nici calitativ.Mai mult numele e de el.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai minca de la ei toate prostiile si chimicalele, mergi in piață si cu banii aruncati la Kfc cumperi brînză oua cartofi si ai macar o saptamana.

| LoveSleep a răspuns:

Ce înseamnă un meniu simplu? Un smart menu? 15, 5lei.
Cam ce ai vrea tu sa mănânci și sa bei de 15 lei? Să-ți aducă un porc la proțap ar fi ok?

| oglindasultanului a răspuns:

Vai c scarbos.

| Vântulalb a răspuns:

Ba da. Platesti numele de firma si chimicalele.

| goguPatent a răspuns:

Un burger, 4 aripioare, cartofi si juma de litru de suc la 30 lei... Cum naiba sa fie atat mâncare scumpa