| AvalohAlyn a întrebat:

Nu vi se pare că mancarea de la KFC e cam scumpă?

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Mâncarea ca mâncarea, dar adidașii de 500 €?

| Furnicuta000 a răspuns:

Raportata la salariile din Romania, da.
Daca te duci la o autoservire sau ceva de genul mananci mai mult si mai bine cu banii aia.
Sau iti iei niste aripioare si le faci tu acasa (jamila are o reteta foarte buna), fara MSG si ce porcarii mai pun aia de la KFC pe langa faptul ca folosesc acelasi ulei zile intregi sau chiar saptamani, la fel si cartofii, sosul ala de usturoi il gasesti la magazin si te tine mult timp. Si la fel, mananci mai mult si mai bine.

| FreddieM a răspuns:

Pentru cine are bani nu e scumpa. La fel si adidasii lui Celecestietot.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam da si putina

| DeathOfDreams a răspuns:

But most important, it's very unhealthy.

| allaboutmee a răspuns:

Nu stimabile tigur