| enigmatica a întrebat:

Nu vi se pare ca timpul trece repede?

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ba da, chiar mi se pare

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ba da!
*-*

| UnleashedPsycho a răspuns:

Da. Din fericire, mie-mi pică bine.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

De ce-ti pare bine ca timpul trece atat de repede?
*-*

| UnleashedPsycho a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Pentru că urmează să plec undeva şi, ca de obicei, mor de nerăbdare.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru UnleashedPsycho):

Aaa, atunci distractie placuta! big hug
*-*

| ascovit a răspuns:

Da, si nici nu imi e de mirare. Intr-o lume in care ai parte de internet de cea mai mare viteza, timpul programat dupa nu situ ce film/serial/emisiune la tv, nici nu e de mirare ca ramanem fara timp.
In trecut, probabil, oamenii nu aveau aceasta problema. Ei nu aveau nici macar o ingrijorare precum:
-Nu pot sta mult/ Nu mai pot continua respectiva sarcian pentru ca mi se incepe telenovela
-Stau la pc si pierd notiunea timpului pierzandu-si timpul nici ei stiind cum, si cum nu au facut nimic remarcabil, timpul a trecut prea repede

Răspuns utilizator avertizat
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Da,trece foarte repede.
Mai ales atunci când îmi merge foarte bine, nici nu observ...
Dar ce putem face?! viața trece, și noi nu trebuie să o irosim.

| Dariusuu a răspuns:

Chiar foarte repede.

Cel mai mare dușman al omului e timpul.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Sigur.Uneori nici nu realizez cat de repede trec zilele.

| Aberdeen a răspuns:

Intr-adevar, tocmai de-asta fiecare secunda, daca nu exagerez, trebuie valorificatawinking

| MaXImILiAn32 a răspuns:

Ba da trece repede